Muay Bilişim Teknolojileri

Malatya Yazılım Firması

Muay Bilişim Teknolojileri, Tekstil, Danışmanlık Ltd. Şti. Malatya Yazılım Firması olarak işimiz kaliteli hizmeti uygun fiyat ile müşterilerimize sunmaktır.

Teknolojinin ayrıcalıklarını işletmesine yansıtmak isteyen her kurumun istek ve kitlesine uygun çözümleri ;tecrübe ve değişen, gelişen teknolojinin ayrıcalıklarını müşterilerine yansıtan bir firma olarak hizmetimizi vermekteyiz.

İsteklerinizi ve hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak teknolojinin gerekliliklerini sizlere sunmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Kalite tesadüf değil ulaşılması emek isteyen bir durumdur.

Kaliteli Hizmet
Tecrübeli Ekip
Yeni Teknolojiler
Müşteri Odaklı Hizmet
Malatya Yazılım Firması İletişim: +90 534 065 87 78

10 Yıllık Tecrübe

Sürekli Hizmet Garantisi

Teslim sonrası tüm hizmetlerimizin arkasındayız

MalatyaYazılım Firması

Yaptığımız her çalışmanın arkasında duruyoruz. Müşterilerimizin aldıkları hizmetlerden memnun olmaları ve hedeflerine ulaşmaları işi teslim etmemiz kadar önemli. Kusursuz işçilik diyemeyiz her zaman bir kusur olabilir fakat yaptığımız her işin arkasında duruyoruz ve kusursuz olması için sürekli çalışıyoruz.

Kolay Ödeme

Müşterilerimize uygun ödeme yöntemleri sunarak ödeme kolaylığı sağlıyoruz.

Kazan Kazan

Kazan kazan mantığı ile çalışıyor müşterilerimize kazanç sağlıyoruz. Bizlerde kazanıyoruz.

Fikirleriniz Değerli

Düşünceleriniz bizler için önemli. Sizlerin hedef ve fikirlerini hayata geçiriyoruz.

Kalifiye Personel

Alanında tecrübeli ve yetkin ekip arkadaşlarımız ile daima en iyiye sahip olun.

Yenilikçi

Değişen ve gelişen teknolojiye kendini güncelleyebilen yazılım teknolojileri ile tanışın.

Profesyonel

Hedeflerinize ve tamda olmak istediğiniz noktaya gelmeniz için çalışıyoruz.

İş Dünyasının Teknolojisi

Beklentileriniz
Bir Tık Uzağınızda

İhtiyacınız olan bütün teknolojik alt yapı ve iş dünyasının ihtiyacı olan sorunlara çözümler için sizlere her alanda hizmet sunacak uzman ekiplere sahibiz.

Vizyon Misyon Neler Yaparız

Kurumsal iş çözümlerini teknoloji ile buluşturmak. Firma ve işletmelerin teknolojik açıklarını onlara en uygun fiyatlara ihtiyacı olan işi, hizmeti, kurumsal çözümleri sunmak ve ilerleyen zamanlarda oluşabilecek sorun, arıza veya geliştirme aşamalarında yanlarında olmak.

Müşteri odaklı ve ihtiyacı uygun istenilen hizmetin sunulması ve sunulan hizmet sonrası gerekli tüm desteği sağlamak. Müşteriye aldığı hizmetin her alanında yardımcı olmak ve sorunlarını çözüme kavuşturmak.

Kişisel/kurumsal web siteleri, E-Ticaret platformları ve yönetimleri, kurumsal yazılım çözümleri (stok yönetimi, cari yönetimi, ürün yönetim yazılımları, müşteri ve iş takip yazılımları vb..) otomasyon sistemleri, mobil uygulamalar, teknolojik ürün, cihaz malzeme tedarikleri.