Eticaret Siteleri

Gelişen teknoloji sayesinde artık sadece yerel müşterilerinize değil internet üzerinden tüm Türkiye veya dünyaya ürünlerinizi sergileyebilir ve online ödemeler alarak anında satış gerçekleştirebilirsiniz. İşletmeniz kapalı olsa dahi ürünleriniz internet ortamındaki online mağanız olan web sitenizde satışa hazır halde müşterilerini bekliyor olacak. Sizlere aynı zamanda siteniz üzerinden ulaşabilir ve sorular soralar ürünleriniz hakkında bilgilendirmeler alabilirler.

Bir Eticaret sitesine sahip olun! Müşterilerinize 7/24 aktif bir online mağaza sunarak yüz yüze satışlarınıza ek online olarak da satışlar yapabilirsiniz. Sitenizin düzenli olarak raporlarını indirerek hangi ürünlerin daha çok satıldığı gibi kritik önem taşıyan satış bilgilerinizi eticaret siteniz sayesinde elde edebilirsiniz.

İnternet Üzerinden Satış
7/24 Online Satış
Mağazanız Hiç Kapanmasın
Anında Satışlar Sanal Pos Anında Destek

Online olarak ürünlerinizi anında satabileceğiniz bir eticaret sitesine sahip oluyorsunuz. Bu sayede sitenizde olan herhangi bir değişiklik; satış, sipariş veya ürün teklifinde direkt olarak mail üzerinden bilgilendirme alıyorsunuz.

Ücretsiz sanal poz hizmetimiz ile müşterilerinize sınırsız seçenekler sunun: İstedikleri bankanın kredi kartı ile anında satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirler.

 

Eticaret siteleri özel olarak ilgilenilmesi gereken sitelerdir. Siteniz üzerinde yaşadığınız herhangi bir sorunda direk olarak sizlerin sorunlarına müdehale ediyor ve gerekli düzeltme işlemlerini yapıyoruz.
Eticaret sitelerimizde özel hata kayıt sistemi sayesinde site üzerinde sizlerin göremediği hatalar anlık olarak kayıt altına alınır ve bu sayede ilerleyen süreçlerde daha büyük hatalar ile karşılaşılmasının önüne geçilir.

Eticaret sitenizin herhangi bir hatayla yada değişiklik yapmak istediğiniz durumlarda siz müşterilerimize her zaman yardımcı oluyoruz.