Web Site Tasarımı

Malatya bölgesinde hizmet veren Muay Bilişim Teknolojileri olarak web site tasarım hizmeti sunuyoruz;

Web site tasarımı hizmetimiz ile firmanıza uygun çerçevede tasarlanan web siteniz ile kurumunuzu ve işinizi yansıtan tasarımlar ve içerikleriniz ile hem yapmış olduğunuz işi müşterilerinize sunma imkanına sahip oluyorsunuz hemde seo uyumlu tasarımlarımız ile web siteniz kolayca google sıralamarında yerini alıyor. 

İşletmenizi veya kurumunuzu yansıtan tasarımlar ile müşterilerinize internet sitenizin üzerinden de kolayca hizmet verebiliyorsunuz. Her işletmeye uygun, farklı ve özgün çalışmalarımız ile sizlerin internet üzerinde işletmenizin web sitesini tasarlıyor ve kesintisiz hizmet vermeniz için çalışıyoruz.

Web Sitesi Tasarımı
Kurumsal E-mail Hizmeti
İleri Teknoloji Web Hizmeti ve Deneyimi
Müşteri Desteğimiz Anında Destek Mobil Uyumlu

Web sitenizi tasarlayıp yayına aldıktan sonra internet üzerinden sizler müşterilerinizi karşılamaya başlıyoruzsunuz. Siteniz üzerinden herhangi bir sorun yada değişiklik istediğinizde müşteri görüşlerinizi de önemseyerek sizleri sürekli yeni ve canlı tutuyoruz.

İşimizin daima arkasında olduğumuz gibi siz müşterilerimize de ihtiyaç duyduğunuz her sorun veya istekte yanınızda sizlere destek oluyoruz.

Müşteri memnuniyeti ilk öncelikli beklentimiz.

Sitenizi tasarladıktan sonra ileride değişikliklerde yapabilirsiniz. Bu konuda sizlere gerekli tüm desteği ekibimiz vermektedir. Değişiklikler yapabilir yeni eklemeler ve geliştirmeler yaptırabilirsiniz. Biz sizlerin memnuniyeti için çalışmaktayız.

Web siteniz 7/24 ve 365 gün kesintisiz çalışması için en iyi sunucu ve internet alt yapılarını kullanmaktayız. İster kiralik bir hosting tercih etmiş olun isterseniz güçlü bir sunucu üzerinde hizmet vermekte olun. Herhangi bir sorun ile karşılaşıldığında anında bildirim özelliği sayesinde direk olarak müdehale gerçekleştirilip sitenizdeki sorun veya aksan kısımları gidermekteyiz.

Tasarladığımız her sitenin bütün cihazlarda aynı şekil ve görünüşte hizmet vermesi açısından gerekli tüm çalışmalarımızı her platforma uygun şekilde yapıyoruz. Sizlere her an her cihazdan ulaşılabilir olmanızı sağlıyoruz.