Mobil Uygulama Yapımı

İşletmelerin mobil platformlarda aktif olarak hizmet vermelerini sağlayan çözümlerdir mobil uygulamlar. Fikirleriniz ve planlarınızı mobil uygulamalara dönüştürmek sizlere hızlı ve kolay hizmet çözümleri sunmaktadır.

Mobil uygulama yapımı işinizi yada fikrinizi net olarak kullanıcı tarafına birebir aktardığınız bir hizmetmettir. Titiz ve son kullanıcı odaklı geliştirdiğimiz mobil uygulamalarımız ile projelerinizi hayata geçiriyor ve App Store & Google Play ‘de uygulamanızı yayınlıyoruz.

İos Mobil Uygulama Geliştirme
Android Mobil Uygulamala Geliştirme
Mağazada Mobil Uygulama Yayınlama
Kontrol ve Yayınlama Yayınlanma Sonrası Destek Uyumluluk

Mobil uygulama yapmak direk olarak Google Play veya App Store 'da yayınlanacağı anlamına gelmez. Uygulamalarınız belli kriterler ve kontroller sonucunda yayınlanır.

Uygulamalarınızı yayınlanma aşamasına kadar takip ediyor ve yayınlandıktan sonra doğru sıralara çıkmasına yardımcı oluyoruz.

Mobil Uygulamalar belirli aralıklar ile güncellenmesi ve yenilenmesi gereken yazılımlardır. Kontrol ve güncellemeleri ilerleyen zamanlarda tarafımızdan yapılarak yayınlanma sürecinden sonra sizlerinde istekleri üzerine geliştirme ve yenileme hizmeti vermekteyiz.

Her mobil cihaz bir değildir. Hepsi birbirinden farklı özelliklere sahip olan bu cihazlarda genelleme yapılarak bir uygulama geliştirilemez. Uygulamaların test süreçlerinde yaklaşık 40 küsür farklı marka model ve işletim sistemine sahip cihazda testleri birebir gerçekleştirilmektedir. Bu sayede uygulamalarınızı %90 üzerinde tüm cihazlarda sorunsuz çalışır halde sunmaktayız.